sobota, 16 marca 2013

Tablica korkowa

Często wyszukiwane w google hasło : "Co przyczepić na tablicy korkowej?" ;) 
Oto moja propozycja:Na pierwszym miejscu plan lekcji. 
Mój jest dość dziecinny, ale był razem z zeszytem, więc postanowiłam go wykorzystać. Drugie miejsce mają ważne informacje, sprawdziany, kartkówki, egzaminy, wizyty, numery, kody do telefonu, loginy i hasła, których nie pamiętam i nie zapamiętam.Trzecie miejsce przypada na mniej ważne artykuły. U mnie jest to tabela witamin, ich występowanie i działanie, którą koniecznie muszę umieć do matury oraz zestaw ćwiczeń, których i tak nie wykonuję, ale może się przydadzą. ;)Miejsce czwarte - rzeczy, które musisz komuś oddać, np. pendrive koleżanki, który pożyczyła mi  we wrześniu, a który znalazłam w styczniu pod komodą... Cichooooo, oddam w najbliższym czasie! :DPiąteczka to pamiątki to rzeczy, które mają dla Ciebie jakieś znaczenie. Kartka urodzinowa od mojej przyjaciółki i jej chłopaka, opakowanie po czekoladzie "Amber Gold", czyli śmieszny prezent na 18, rysunek mojego chłopaka z 2010 roku, małe rysunki z wycieczki w Bieszczady, a także zaproszenie na studniówkę i arkusz przebiegu części praktycznej egzaminu na prawo jazdy.
 Ostatnie miejsce należy przyznać kapslom z tymbarka oraz psu,
który wisi na mojej tablicy, bo jest taki męski i przystojny ♥


 Pozdrawiam: 
Taartelette ♥

4 komentarze:

 1. sama muszę stworzyć taką tablicę, ale już długo się za to zabieram :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja nie mam miejsca w pokoju na tablicę korkową, ale Twoja wygląda bardzo fajnie. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też nie mam miejsca na tablicę a bardzo bym chciała mieć. Z moimi przyjaciółkami kupujemy właśnie tablicę korkową i wywołujemy zdjęcia i damy to koleżance na urodziny :)

  PS: co do tych nieprzyzwoitych prezentów , no może nie jest to aż tak nie przyzwoite ale chłopaki z klasy chcieli kupić nam prezerwatywy :D

  Dziękuję za pomysł co do tych filmów <3

  OdpowiedzUsuń

Przeczytałeś? Skomentuj! ;-)

Wysil się, napisz coś konkretnego!

"Poobserwujemy?" jasne, że TAK, jeśli spodoba mi się Twój blog.

Zawsze staram się odpisywać na komentarze z pytaniami.