wtorek, 15 stycznia 2013

BONIMED

Dzięki aplikacji dostępnej na profilu "Zioła dla zdrowia" na portalu Facebook.com zgłosiłam się do akcji pod hasłem "Zostań Ambasadorem preparatów ziołowych Ojca Grzegorza Sroki". Tydzień temu zadzwoniła do mnie przedstawicielka i okazało się, że zostałam wybrana! Bardzo się ucieszyłam, ponieważ nie jest to mój pierwszy kontakt z BONIMED-em. Kiedy miałam zapalenie gardła piłam "Pectobenisol" zakupiony w sklepie zielarskim i już następnego dnia czułam się o wiele lepiej, a po kilku dniach mogłam swobodnie mówić! Od tej pory mama zawsze ma go w swojej apteczce!


 Dzisiaj przyszła mi paczuszka, a w środku "Chitobon" - kapsułki (60szt) wspomagające odchudzanie, zmniejszające apetyt. Biuro Obsługi profilu "Zioła dla zdrowia" dokonało trafnego wyboru, z chęcią przetestuje dany produkt. Za niedługo wiosna, każda z nas chce zrzucić kilka ponadprogramowych kilogramów po świętach i wyglądać zgrabnie w lżejszych ubraniach ;-) A kiedy połączy się preparat z jakąś formą aktywności to sukces, mam nadzieje, gwarantowany!
Teraz więcej szczegółów:

"Chitobon" ułatwia utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu i trójglicerydów we krwi, a z "podstaw żywienia człowieka" (przedmiot szkolny), wiem, że to bardzo ważne.

Ponad to podanie chromu z chitosanem zwiększa skuteczność redukcji masy ciała:
  • chrom powoduje zmniejszenie ilości zjadanych słodyczy,
  • chitosan powoduje zmniejszenie ilości zjadanych pokarmów i wchłanianych tłuszczy.

Kapsułkę popijamy szklanką wody 20 minut przed jedzeniem.


"Kurację" zacznę od jutra! Co jakiś czas będę dodawała posty o tym czy czuję jakieś efekty działania preparatu, a gdy skończę opakowanie zrobię post podsumowujący, choć wydaję mi się, że "Chitobon" będzie on równie dobry co opisany na górze płyn na zapalenie gardła/oskrzeli.
Zapraszam wszystkich do odwiedzania 
strony: www.bonimed.pl 
oraz profilu na facebooku : www.facebook.com/ZiolaDlaZdrowia

1 komentarz:

  1. słyszałam o tych lekach, podobno skuteczne ;-) pozdrawiam, Madzia :)

    OdpowiedzUsuń

Przeczytałeś? Skomentuj! ;-)

Wysil się, napisz coś konkretnego!

"Poobserwujemy?" jasne, że TAK, jeśli spodoba mi się Twój blog.

Zawsze staram się odpisywać na komentarze z pytaniami.