środa, 26 września 2012

26 i 19

Dwudziesty szósty września - dziewiętnaste urodziny mojego najukochańszego chłopaka. Mam nadzieje, ze każdy następny dzień razem będzie nam przynosił coraz to więcej radości, że będziemy zawsze dla siebie tak ważni, jak do tej pory i że nigdy nie będziemy musieli się na siebie złościć! 
Kocham całym serduszkiem! ♥

_____________________________________________________________________________

Rodzice wygrali ostatnio 7 dniowe wczasy we Władysławowie. Zazdroszczę im! Po prawie miesiącu nauki jestem wyczerpana. Kartkówki, sprawdziany, odpowiedzi ustne. Było by super, gdyby starczało mi na to wszystko dnia. Doba powinna być zdecydowanie dłuższa! Środy są najcięższe. Już zarobiłam dwie jedynki, muszę to jakoś poprawić... 
______________________________________________________________________________
Nie wiem czy u Was w mieście też jest taka akcja Oriflame, w której można zgarnąć jeden darmowy kosmetyk (nie, nie próbkę!), jako prezent na 45 lecie istnienia firmy? :) Zasady są proste. Koleżanka odbiera upominek i poleca 10 osób, na następny dzień przychodzi sms, że teraz ty możesz się zgłosić po odebranie swojej rzeczy, idziesz, wybierasz co chcesz i polecasz kolejne osoby itd. Według mnie to świetna opcja na jeszcze większe rozreklamowanie. 

Jak na razie czekam na sms od miłej Pani, jeśli coś dostanę to pokażę Wam co sobie wybrałam ;)


A teraz herbatka + romansik z technologią gastronomiczną i działem "Kremy"

2 komentarze:

  1. Nigdy nic nie wygrałam:) Ja też zazdroszczę Twoim rodzicom:P

    OdpowiedzUsuń

Przeczytałeś? Skomentuj! ;-)

Wysil się, napisz coś konkretnego!

"Poobserwujemy?" jasne, że TAK, jeśli spodoba mi się Twój blog.

Zawsze staram się odpisywać na komentarze z pytaniami.